Що входить у програму
Навчання читанню?

Букварика

Охоплює знайомство з усіма звуками і буквами української мови, а також освоєння звуко-буквеного аналізу слова.

Читарика

Формує у дітей навичку плавного складового читання з поступовим переходом до читання цілими словами. Після чого формується звичка усвідомленого читання речень, а також невеликих текстів з повним розумінням змісту прочитаного.

Навіщо моїй дитині курс?

  • Фонематичний слух Дитина зможе правильно розпізнавати всі звуки української мови і познайомиться з особливостями вимови звуків, їхніх орфографічних і орфоепічних норм.
  • Звуко-буквений аналіз Діти навчаться розрізняти звуки за їхніми якісними характеристикам, визначати позицію звуку в слові, правильно узгоджувати звуки і букви.
  • Розвиток мовлення За допомогою нашої методики дитина оволодіє грамотним красивим і виразним усним мовленням, а також навчиться образно і точно передавати свої думки і почуття.
  • Розширення словникового запасу Завдяки особливій увазі тренерів до занять зі словником, до пізнання і аналізу дітьми нових слів, на заняттях активно розширюється словниковий запас дитини, розвивається інтелект. Адже мова - це один з показників розумових здібностей людини.
  • Робота з текстами Дитина вчиться будувати прості і поширені речення, узагальнювати і аналізувати, а також проводити дослідження при роботі з текстами.
  • Техніка читання На наших заняттях дитина навчиться мовленнєвим засобам виразності. Таким як плавність, інтонація, паузація, темп мови і логічний наголос.
  • Грамотність Розвиток грамотності відбувається в дітей, які читають добре, багато і з інтересом. У нашій програмі розроблено велику кількість дидактичних матеріалів, спрямованих на розвиток грамотності.

Заняття вже розпочалися!

Залиш заявку зараз - і будь серед перших учнів!

Сьогодні записалося 7 Залишити заявку

Думаєте, це фантастика?
Результати наших учнів демонструють, що це реальність!

Як проходять заняття?

Періодичність курсу Букварика

Курс розрахований на 2 місяці (16 занять). Заняття відбуваються 2 рази на тиждень.

Склад груп

Курс розрахований для дітей різного віку від 5 років. Заняття проходять в невеликих групах: не більше 6 дітей у кожній.

Періодичність курсу Читарика

Курс розрахований на півроку - 6 місяців (48 занять). Заняття відбуваються 2 рази на тиждень.

Тривалість занять та формат навчання

Курс розрахований для дітей різного віку від 5 років. Заняття проходять в невеликих групах: не більше 6 дітей у кожній. Заняття проходять в ігровій, комфортній для дітей формі в сучасних центрах.

Навчання модульне - по блоках

За обраною програмою курсу дитина може почати навчання з будь-якого модуля в залежності від його стартових показників. Програма Букварик складається з 1 модуля навчання, програма Читарика - з 4-х модулів.

Навчальні матеріали

До методики «Навчання читанню» розроблені 5 барвистих авторських підручників. Домашні завдання виконуються як в них, так і на онлайн-платформі з ігровим сучасним інтерфейсом.